Jestem niezależnym projektantem wnętrz, którego pasją jest tworzenie przestrzeni łączących estetykę z funkcjonalnością. 


Moje doświadczenie obejmuje zarówno realizacje projektów wnętrz mieszkalnych, jak i przestrzeni publicznych oraz komercyjnych. 
Przed rozpoczęciem pracy zawsze dokonuje wnikliwej analizy potrzeb i preferencji stylistycznych inwestora, wspólnie z nim opracowuję koncepcję, w trakcie realizacji przedstawiam warianty i konsultuję, by w finale dostarczyć projekt satysfakcjonujący Klienta w każdym szczególe. 

Zdobyte doświadczenie, znajomość ofert różnych podwykonawców i szerokiej gamy produktów wykończenia wnętrz pozwalają mi na sprawne i optymalne zarządzanie zarówno harmonogramem, jak i budżetem projektu. 

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studia ukończyłam tytułem Magistra Sztuk Pięknych w 2011 roku. 


Jeszcze w trakcie studiów podjęłam pracę jako asystent projektanta w jednym z trójmiejskich biur projektowych. Zdobywałam doświadczenie, 
uczyłam się kontaktu z klientem, poznawałam różne materiały. Tworzyłam projekty zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm, wnętrza domowe, ale też sklepy i biura.  
Jednocześnie zdobywałam własnych klientów i tworzyłam autorskie projekty. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi na niezależność w zawodzie, ale jednocześnie jest gwarantem wysokiej jakości moich usług.

 

Zapraszam do współpracy przy kreowaniu pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, które pozytywnie wpływają na ich użytkowników – w życiu, pracy i prowadzeniu biznesu.

DSC_1086-Edit.jpg